Skontaktuj się z nami +182676522 albo sprzedaz@transmarino.pl

Wełna ROCKWOOL MEGAROCK PLUS gr.20cm (3 m2 rolka) lambda=0,039

Kod produktu: MEGAROCKPLUS20

0.00 zł

maty ze skalnej wełny do izolacji termicznej w rolce

Szczegóły produktu

Wełna ROCKWOOL jest produktem spełniającym oczekiwania najbardziej wymagającego Wykonawcy. Produkty ROCKWOOL mają znakomite właściwości termiczne i gwarantują stabilną temperaturę w budynku. Kolejną korzystną cechą tego materiału jest fakt, iż znacząco obniża on miejski hałas. Produkty ROCKWOOL są paroprzepuszczalne oraz mają dużą odporność ogniową, dzięki czemu ogień w budynku nie przeistoczy się w pożar budynku.

Zastosowanie wełny ROCKWOOL MEGAROCK PLUS to przede wszystkim niepalne ocieplenie i izolacja akustyczna: stropodachów wentylowanych i poddaszy, stropów drewnianych, sufitów podwieszanych oraz ścian działowych.

Istotne cechy wełny ROCKWOOL MEGAROCK PLUS rekomendowane przez Producenta na Jego stronie internetowej to :

  • Jak wszystkie produkty z wełny skalnej, również MEGAROCK PLUS są produktem niepalnym, co znacznie poprawia bezpieczeństwo pożarowe budynku. Izolacja wykonana matami MEGAROCK PLUS przyczyni się także do znacznego obniżenia kosztów ogrzewania. 
  • Maty MEGAROCK PLUS zdają egzamin jako izolacja poddasza z membraną wiatroizolacyjną oraz z pełnym deskowaniem. Wykonuje się z nich także ocieplenie poddasza nieużytkowego  na stropie belkowym lub na stropie masywnym, a także ocieplenie dwudzielnego stropodachu wentylowanego o konstrukcji masywnej.
  • Maty są sprzedawane w rolkach o szerokości 1000 mm, długości od 3000 do 6000 mm. Grubość mat – od 100 do 200 mm.
  • Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λD=0,039 W/mK.